urządzenie parowe Deerma ZQ 610
Deerma ZQ 610
wielofuncyjne urządzenie parowe
  • Super lekkie i poręczne
  • Gotowe do pracy w 20 sekund
  • Uniwersalne dzięki dużej ilości końcówek
  • Czyści i sterylizuje

Wielofunkcyjne urządzenie parowe do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Doskonale sprawdzi się do mycia podłóg i innych powierzchni płaskich, w tym również szyb, armatury łazienkowej, czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni (piece, piekarniki, pochłaniacze), a także do prasowania ubrań. Dzięki niemu nie tylko wyczyścisz powierzchnie, ale także je zdezynfekujesz.

Para wodna o temperaturze ponad 150 stopni doskonale czyści zabrudzone powierzchnie jednocześnie je dezynfekując.

urządzenie Deerma zq 610 kobieta sprząta pokój urządzeniem Deerma zq 610, dziecko bawi się klockami na podłodze kobieta czyści kuchnię urządzeniem parowym Deerma zq 610

Wielofunkcyjność urządzenia opiera się o komplet końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Końcówka mopa pozwoli wyczyścić podłogi pokryte płytkami czy panelami, pozostawiając je suche. Dzięki okrągłej szczotce doczyścisz armaturę łazienkową, a płaska końcówka do prasowania pozwoli wyprostować zagniecenia na tkaninach czy firanach. Po założeniu dodatkowej końcówki ze ściągaczką stanie się idealnym narzędziem do czyszczenia szyb i luster. Końcówka z gąbką natomiast pozwoli oczyścić urządzenia kuchenne z tłuszczu i brudu, pozostawiając je czystymi i lśniącymi. Wraz z urządzeniem dostaniesz także komplet przedłużek czyniąc to urządzenie jeszcze bardziej uniwersalnym i wszechstronnym.

Niska waga sprawia, że jest niesłychanie mobilne i łatwe w przenoszeniu podczas sprzątania, a specjalna konstrukcja rączki pozwala na niemal dowolne trzymanie urządzenia podczas sprzątania, zarówno podłóg jak i wysokich okien czy trudniej dostępnych miejsc.

Deerma ZQ600 błyskawicznie się nagrzewa, dzięki czemu już po zaledwie 20 sekundach jest gotowa do pracy.

Zastosowanie pary o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu pozwala na pozbycie się niemal 100% bakterii z czyszczonych powierzchni, czyniąc Twój dom nie tylko czystym, ale i bezpiecznym.

Specyfikacja techniczna
Moc 1600 W
Temperatura pary Ponad 150 stopni C
Czas nagrzewania 20 sekund
Pojemność zbiornika na wodę 230 ml
Długość przewodu zasilającego 4 metry
Napięcie znamionowe 220V ~ 50 Hz
Wymiary 38,9 x 8,5 x 18 cm
Waga 2300 g
Materiał wykonania ABS
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ