DEERMA
Wszystko, czego potrzebujesz

DEERMA jest producentem sprzętu elektronicznego z segmentu małego gospodarstwa domowego.

Firma została założona w latach 90-tych. Od roku 2011 producent regularnie osiąga ponad 100% wzrost sprzedaży urządzeń rok-do-roku, a od roku 2016 dynamicznie rozwija sprzedaż na rynku globalnym aspirując do pozycji lidera w swoim segmencie. Oferowane przez markę urządzenia to połączenie kreatywności, ergonomii i estetyki co, w parze z wysoką jakością i atrakcyjną ceną, czyni z nich jedne z najciekawszych urządzeń małego AGD na rynku.

Deerma nieustannie rozwija innowacyjne produkty, stopniowo stając się ekspertem w dziedzinach sprzątania, oczyszczania powietrza czy prasowania, a inspirowany kreatywnym stylem życia użytkowników, nowoczesny design sprawia, że urządzenia marki świetnie pasują do każdego wystroju.

Ponieważ marka stawia nacisk na ścisłą kontrolę wszystkich aspektów produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażowej, możesz mieć pewność, że produkty Deerma wykonane są z dbałością o każdy szczegół, a ich jakość nie odbiega od jakości wiodących, światowych marek. Ponadto produkcja urządzeń odbywa się z troską o ochronę środowiska.

Dzięki współpracy z klientami na całym świecie, Deerma dostarcza na rynek produkty zarówno pod marką własną jak i – jako producent OEM - dla innych, znanych globalnych marek, m.in. Xiaomi. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność najwyższych standardów jakości dostarczanych rozwiązań.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ