odkurzacz vc 40
Deerma VC 40
odkurzacz bezprzewodowy
  • Duża moc w niewielkiej obudowie
  • Mnogość końcówek do sprzątania każdej powierzchni
  • Ponad 35 minut pracy na jednym ładowaniu
  • Bezdotykowe usuwanie kurzu ze zbiornika

Z przenośnym, bezprzewodowym odkurzaczem Deerma VC40 sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze i szybsze. Niska waga, ergonomiczna obudowa i bateria wystarczająca nawet na 35 minut sprzątania sprawiają, że odkurzanie staje się przyjemnością.

Silnik bezszczotkowy

Wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy zapewnia bardzo wysoką moc ssania, sprawiając, że odkurzanie jest niezwykle skuteczne i dokładne. Dodatkowo dzięki swojej konstrukcji jest znacznie trwalszy w porównaniu ze standardowymi silnikami szczotkowymi.

Wymienne szczotki obrotowe

Wysokoobrotowa turbo-szczotka dotrze do każdego zakamarka, również w szczeliny pomiędzy panelami czy płytkami.
W zestawie znajdują się aż dwie szczotki obrotowe, dzięki czemu możesz dopasować je do sprzątanych powierzchni.
Szczotka wykonana z miękkich i elastycznych włókien doskonale sprawdzi się podczas odkurzania wykładzin i niskich dywanów. Natomiast szczotka wykonana z miękkiego aksamitu idealna będzie do odkurzania płytek, paneli czy kafelków, łącząc w sobie skuteczność sprzątania i delikatność.
Dodatkowo szczotka wyposażona została w diodę LED, która oświetlając sprzątane powierzchnie sprawia, że nie umknie Ci najdrobniejszy nawet pyłek kurzu.

kobiety odkurzają pokój odkurzaczem vc 40 odkurzacz vc 40 - zbliżenie odkurzanie kanapy odkurzaczem vc 40
Mocna bateria

Pomimo niewielkich rozmiarów obudowy, urządzenie kryje w sobie wydajną baterię o wysokiej mocy, dzięki której będziesz mógł odkurzać bez przerwy nawet przez 35 minut. Dzięki bezprzewodowej pracy sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Podwójny system cyklonowy

Zastosowanie cyklonowego systemu filtracji znacząco poprawia jakość filtrowanego powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej skuteczne, a konieczność wycierania kurzy z mebli rzadsza.

Łatwe przechowywanie

Dzięki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, odkurzacz można przechowywać w pionie, dzięki czemu zajmuje on znacznie mniej miejsca, pozostając gotowym do pracy zawsze, gdy tylko przyjedzie Ci ochota.

Pełna gama końcówek sprzątających

W zestawie znajdziemy nie tylko dwa rodzaje turboszczotki, ale także dodatkowe końcówki, dzięki którym odkurzacz można wykorzystać do kompleksowego sprzątania całego domu, i nie tylko.
Wraz z urządzeniem otrzymujesz dwufunkcyjną końcówkę szczelinową, miękką szczotkę do czyszczenia tapicerki samochodowej oraz dwufunkcyjną szczotkę elektrostatyczną, idealną do odkurzania mebli.

System bezdotykowego usuwania kurzu

Dzięki specjalnej budowie pojemnika na kurz, wystarczy przycisnąć jeden przycisk, aby opróżnić zawartość pojemnika, bez konieczności dotykania go.

Specyfikacja techniczna
Siła ssania 6000 / 15000 Pa
Moc 250 W
Napięcie wejściowe 100-240 V
Bateria 2500 mAh / 21,6 V
Pojemność pojemnika na kurz 0,6 l
Poziom głośności maks. 80 dB
Czas ładowania ok. 2,5 h
Czas pracy do 35 minut
Waga 4540 g
Wymiary 124,6 x 23 x 21,2 cm
Opakowanie zawiera odkurzacz Deerma VC40, akumulator, aluminiowa rura, turboszczotka do podłóg twardych, wymienna szczotka do wykładzin, końcówka szczelinowa, końcówka elektrostatyczna, końcówka do czyszczenia tapicerki, zasilacz EU, instrukcja obsługi
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ