odkurzacz vc 20
Deerma VC 20
odkurzacz bezprzewodowy
  • Superlekka, bezprzewodowa i ergonomiczna konstrukcja
  • Turbo-szczotka w zestawie
  • Pionowy system przechowywania
  • Ultra-cicha praca
Ultra-cichy odkurzacz bezprzewodowyy

Ten przenośny odkurzacz został zaprojektowany z myślą o osobach, dla których odkurzanie jest przykrym obowiązkiem. Koniec z przenoszeniem ciężkiego odkurzacza, hałasem podczas sprzątania, potykaniem się o przewód czy koniecznością przepinania go między gniazdkami. Bezprzewodowa konstrukcja sprawia, że odkurzanie jest szybkie, łatwe i przyjemne, a dzięki małej wadze bez problemu poradzi sobie z nim nawet dziecko.

Szybkie sprzątanie i optymalna siła ssania

Mocny silnik zapewnia optymalną moc ssania, dzięki czemu sprzątanie jest szybkie i skuteczne. Dwa poziomy mocy pozwalają dostosować pracę urządzenia do Twoich potrzeb. Dzięki specjalnej konstrukcji silnika odkurzacz pozostaje wyjątkowo cichy. Elastyczna, obrotowa szczotka podłogowa dotrze do każdego kąta i szczeliny, bez potrzeby przesuwania mebli.

Mała waga i wysoka mobilność

Dzięki wadze nie przekraczającej wagi torebki cukru, nawet dziecko nie będzie miało problemu, aby go podnieść. Zapewniająca nawet 30 minut nieprzerwanej pracy bateria pozwoli odkurzyć całe mieszkanie.

kobiety odkurzają pokój odkurzaczem vc 20 odkurzacz vc 20 - budowa i czyszczenie filtra odkurzanie samochodu odkurzaczem vc 20
Siła cyklonu

Zastosowanie cyklonowego filtra powietrza w połączeniu z filtrem HEPA pozwala na wychwycenie najmniejszych drobin kurzu z powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest o wiele bardziej efektywne. Duży zbiornik na kurz pozwoli posprzątać większą powierzchnię bez potrzeby jego opróżniania.

Autorska konstrukcja turbo-szczotki

Specjalna konstrukcja turbo-szczotki sprawia, że włosy czy sierść owijają się wokół niej, co nie tylko zapobiega zapchaniu się odkurzacza, ale także chroni silnik, przez co sprzęt posłuży nam długie lata. Dzięki aksamitnie miękkim włóknom szczotka jest wyjątkowo łagodna dla sprzątanych powierzchni i nie zostawi na nich zadrapań.

Nie tylko do podłogi

Dołączone w zestawie końcówki pozwolą posprzątać nie tylko podłogę, ale także półki, fotele, sofy czy zasłony. Jednak odkurzacz sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu. Dzięki jego małej wadze i ergonomicznej konstrukcji, jest idealny do sprzątania samochodu, docierając do wszelkich zakamarków.

Minimalistyczny wygląd, łatwe przechowywanie

Dzięki stylowej obudowie utrzymanej w odcieniach bieli i czerwieni, Deerma VC20 charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem pasującym do każdego wnętrza. Pionowy sposób przechowywania sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i zmieści się nawet w małych mieszkaniach.

Specyfikacja techniczna
Siła ssania 5500 Pa
Moc 100 W
Napięcie wejściowe 100-240 V
Bateria 2200 mAh / 14,4V
Pojemność pojemnika na kurz 0,6 l
Poziom głośności maks. 75 dB
Czas ładowania ok. 4 h
Czas pracy do 30 minut / ok. 18 minut w trybie wysokiej wydajności
Waga 1800 g
Waga w opakowaniu 2550 g
Wymiary 23,5 x 17,5 x 115 cm
Opakowanie zawiera odkurzacz Deerma VC20, aluminiowa rura, turboszczotka do podłóg, końcówka szczelinowa, końcówka rogowa, zasilacz EU, instrukcja obsługi w języku polskim
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ