Zmiatarka i mop Deerma TB 900
Deerma TB 900
Zamiatarka i mop, 2 w 1
  • Bezdotykowe czyszczenie | Z daleka od brudu
  • 2 w 1 | Zamiatarka + mop natryskowy
  • Szeroki wlot - 170 mm | Upora się nawet z dużymi zanieczyszczeniami
  • Promień rozpylania wody w kształcie wachlarza równy 110 cm
  • Obrotowa głowica w zakresie 140° w poziomie i 90° w pionie
Bezkontaktowe sprzątanie podłogi

Podczas sprzątania podłogi, zamiatania i mycia, Twoje ręce narażone są na kontakt z brudem, kurzem czy detergentami.
Nowa Deerma TB900, łącząca w sobie funkcję mechanicznej zamiatarki i mopa ze spryskiwaczem w jednym, sprawia, że teraz bez problemu zamieciesz i umyjesz podłogi bez bezpośredniego kontaktu z brudem.
Użyj zamiatarki, by pozbyć się kurzu, brudu, piasku, drobin, włosów, sierści i innych zanieczyszczeń, a chwilę potem załóż końcówkę mopującą i wymyj podłogi do czysta. Bez wiadra, bez zacieków, bez brudnej wody. Na koniec wrzuć szmatkę z mikrofibry do prania i opróżnij zbiornik na kurz.
Zamiatanie i mycie podłogi jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

Szybkie i skuteczne zamiatanie

Deerma TB900 wyposażona jest w mechaniczną szczotkę obrotową, która podczas ruchu, popycha kurz, drobiny i inne zanieczyszczenia do ukrytego w korpusie, szczelnego zbiornika na kurz o pojemności 230 ml.
Wlot o szerokości 170 mm pozwala na szybkie i skuteczne zamiecenie podłogi, a budowa zamiatarki zapobiega ponownemu wydostawaniu się kurzu i unoszeniu go ku górze, gdzie mógłby osiadać na meblach i innych powierzchniach, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych mioteł.

Bezdotykowy demontaż mopa

Dzięki specjalnemu przyciskowi, który można przycisnąć stopą, płytkę mopującą wraz ze szmatką zdemontujesz jednym kliknięciem, bez konieczności schylania się.

Kobiety czyszczą podłogę za pomocą Deerma TB 900 Zmiatarka i mop Deerma TB 900 spryskuje podłogę podczas mycia Opróżnianie zbiornika na brud z Deerma TB 900
Lekkość sprzątania

Już nie potrzebujesz wiadra pełnego wody i drażniących detergentów. Mop Deerma TB900 jest niezwykle lekki, jego waga nie przekracza 1 kilograma. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na wodę o pojemności 280 ml, umyjesz nawet 100 m2 powierzchni bez potrzeby uzupełniania go. Dla wygody użytkowania, spust umieszczony został w rączce, aby dostęp do niego był jak najbardziej intuicyjny. Wbudowana w mechanizm pompa atomizująca przyspiesza przepływ wody, rozpraszając ją, w promieniu 110 cm, delikatną mgiełką w kształcie wachlarza. Dzięki temu podłoga jest równomiernie zwilżona.
Szmatka mopa wykonana z mikrofibry, wzbogacona została o włókna węglowe, które przyciągają brud niczym magnes i bez problemu radzą sobie nawet z większymi zanieczyszczeniami, pozostawiając podłogę suchą, czystą i wypolerowaną. Mop doskonale sprawdzi się do wszelkiego typu podłóg twardych, zarówno pokrytych płytkami czy panelami, jak i parkietem, a nawet marmurem.
Nigdy więcej zacieków i plam, czy czekania na wyschnięcie podłogi.

Usuń to, co niewidoczne

Podłogi w domu, nawet pozornie czyste, wciąż mogą być pełne bakterii i innych drobnoustrojów, dlatego do zbiornika na wodę możesz dodać płynu dezynfekującego, by w tym samym czasie umyć je i zdezynfekować. Teraz podłogi w Twoim domu będą nie tylko czyste, ale i bezpieczne.

Dotrzyj do każdego zakamarka, bez wysiłku, bez problemu

Głowica mopa obraca się w zakresie 140o w poziomie i 90o w pionie, dzięki czemu bez najmniejszego wysiłku dotrzesz do każdego zakamarka w swoim domu. A dzięki możliwości pionowego przechowywania, Deerma TB900 nie zabiera drogocennej przestrzeni. Znajdzie się na nią miejsce w każdym rogu. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego jest nie tylko estetyczna ale i trwała, dzięki czemu mop będzie Ci służył bardzo, bardzo długo.

Specyfikacja techniczna
Materiał wykonania ABS + stal nierdzewna
Pojemność zbiornika na kurz 230 ml
Pojemność zbiornika na wodę 280 ml
Waga 0,95 kg
Wymiary 37.50 x 17.20 x 130.90 cm
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ