mop Deerma TB 500
Deerma TB 500
mop ze zbiornikiem na wodę
  • Niska waga
  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Wbudowany zbiornik na wodę i detergent
  • Rączka obracana pod kątem 360 stopni

Ergonomiczna konstrukcja, waga nie przekraczająca kilograma i rączka o długości 120 cm sprawiają, że sprzątanie z mopem Deerma TB500 jest szybkie, łatwe i przyjemne.

Wbudowany zbiornik na wodę, pozwala na jej dużą oszczędność, a także ułatwia i przyspiesza czyszczenie sprzątanych powierzchni. Sprawia też, że mop jest niezwykle łatwy i lekki w przenoszeniu, co doskonale sprawdzi się podczas sprzątania schodów czy przechodzenia z piętra na piętro. Jednorazowe napełnienie zbiornika pozwoli na umycie do 100 m2 powierzchni.

kobieta używa mopa Deerma tb 500 części składowe mopa Deerma tb 500 mop Deerma tb 500

Do zbiornika można wlać czystą wodę, ale można ją także wzbogacić o ulubione olejki eteryczne, środki czyszczące czy detergenty, dzięki czemu sprzątanie będzie jeszcze bardziej efektywne i skuteczne, a ponadto w sprzątanych pomieszczeniach będzie się unosił ulubiony zapach.

Rączka spryskiwacza znajdująca się w uchwycie mopa jest intuicyjna w obsłudze, co ułatwia i przyspiesza sprzątanie.

Bezpieczna dla podłóg nakładka mopa wykonana z mikrofibry, jest bardzo delikatna dla mytych powierzchni, a dzięki wysokiej chłonności pozostawia je niemal suche, co poprawia nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. Ponadto nadaje się do prania w pralce i bardzo szybko schnie, dzięki czemu mop jest błyskawicznie gotowy do ponownego użycia. Nakładki sprawdzą się na wszelkiego rodzaju twardych podłogach wykonanych z paneli, linoleum, płytek, itp.

Końcówka mopa obraca się w zakresie 360 stopni, by usuwać nawet najbardziej uporczywe plamy i dotrzeć w najmniejsze zakamarki podłogi.

Specyfikacja techniczna
Pojemność zbiornika na wodę 0,35 l
Długość rączki 1,2 m
Zasięg spryskiwacza 95 cm
Kąt obrotu płytki mopa 360 stopni
Wymiary 38,2 x 18,5 x 124 cm
Waga 850 g
Materiał wykonania ABS / PP, aluminium, mikrofibra
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ