Przenośny blender bezprzewodowy Deerma NU05
Deerma NU 05
Przenośny blender bezprzewodowy
  • Bezprzewodowa konstrukcja
  • Trwałe materiały
  • 6-ramienne ostrze
  • Lekki jak piórko
  • Bezpieczny i prosty w obsłudze

Dzięki przenośnemu, bezprzewodowemu blenderowi Deerma NU05 teraz możesz miksować swoje ulubione smoothie i koktajle owocowe gdziekolwiek jesteś. Bezprzewodowa konstrukcja, trwałe materiały i 6-ramienne ostrze to zaledwie kilka zalet tego niezwykłego urządzenia. Całość zamknięto w poręcznej i niezwykle lekkiej obudowie wykonanej z solidnego i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego. Zabierz go gdziekolwiek chcesz i ciesz się świeżymi sokami, koktajlami, shake’ami i smoothie. Koniec z wymówkami przed uzupełnieniem swojej diety o porcję witamin i błonnika.

Niezwykle bezpieczny i prosty w obsłudze

Urządzenie wyposażone jest w jeden przycisk, który uruchamia je po dwukrotnym wciśnięciu, co zapobiega przypadkowemu uruchomieniu się urządzenia. Specjalne zabezpieczenia nie pozwolą też na uruchomienie blendera, gdy kielich nie jest zainstalowany, informując o tym sygnałem dźwiękowym.

Lekki jak piórko

Urządzenie waży zaledwie 600 gramów, co czyni go lżejszym niż najlżejszy laptop. Dzięki temu bez problemu możesz go zabrać ze sobą wszędzie, gdzie możesz go potrzebować. Nie tylko nie zajmie wiele miejsca w torbie, plecaku czy koszu piknikowym, ale też nie będzie go dodatkowo obciążał.

Kobieta pije koktail z blendera Deerma NU 05 Blener Deerma NU 05 spokojnie mieści się w damskiej torebce Ostrza blendera Deerma NU 05 kurszą lód i tną owoce
Funkcja szybkiego ładowania

Blender wyposażony został w funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu jego akumulator o pojemności 1500 mAh naładujesz do pełna w zaledwie 180 minut, co pozwoli na przygotowanie ok. sześciu szklanek odżywczego i pełnego witamin napoju.

Miksuj i rozdrabniaj gdziekolwiek jesteś

6-ramienne ostrze ze stali nierdzewnej, wspierane przez silnik o mocy 140 W, porusza się z prędkością 21000 obrotów na minutę i wykorzystując grawitację, w mig rozprawi się nie tylko z owocami i warzywami, ale rozdrobni nawet kostki lodu. Dzięki temu możesz szybko przygotować odżywcze i zdrowe smoothie. Bezprzewodowa konstrukcja pozwala na używanie urządzenia gdziekolwiek jesteś, bez względu na to czy masz dostęp do źródła zasilania, co czyni go wyjątkowym blenderem wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Bezpieczny dla zdrowia

Kielich o pojemności 400 ml wykonana została z bezpiecznego tworzywa sztucznego PCTG, którego używa się do produkcji m.in. dziecięcych butelek. Dzięki specjalnej, szczelnej zakrętce z zabezpieczonym otworem, znanej z choćby sportowych bidonów i shakerów, przygotowany napój możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcesz, nie martwiąc się, że rozleje się podczas transportu. Ponadto pojemnik jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości.

Specyfikacja techniczna
Materiał wykonania PCTG (materiał butelek dla dziecka), stal nierdzewna 304, polipropylen
Napięcie znamionowe 220 V
Moc znamionowa 140 W
Pojemność 400 ml
Pojemność baterii 1500 mAh
Czas ładowania około 3 godzin
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ