golarka do ubrań Deerma MQ 813
Deerma MQ 813
golarka do ubrań
  • Lekka i bezprzewodowa
  • 7000 obrotów na minutę
  • Ostrza zabezpieczone siatką o strukturze plastra miodu
  • Lepiąca rolka czyszcząca ukryta w rączce

Przenośna, bezprzewodowa golarka do ubrań, usunie z Twojej odzieży niechciane zmechacenia, błyskawicznie odświeżając ulubione bluzy, swetry, spodnie czy marynarki.

Duża głowica goląca zapewnia maksymalną wydajność i efektywność oczyszczania ubrań, a wydajne ostrza wirujące z prędkością 7000 obrotów na minutę skutecznie usuwają wszelkie niedoskonałości.

Jednocześnie siatka ochronna o strukturze plastra miodu sprawia, że urządzenie jest w pełni bezpieczne dla tkanin i dzianin.

golarka do ubrań Deerma MQ 813 goli materiał golarka do ubrań Deerma MQ 813 zasilana z przenośnego powerbanku golarka do ubrań Deerma MQ 813 czyści ubranie przy pomocy lepiącej rolki ukrytej w rączce

Dodatkowo w rączce urządzenia ukryta jest rolka klejąca, która pozwoli pozbyć się także włosów, sierści czy innych drobin, znacząco wpływając na wygląd Twojej odzieży.

Golarkę szybko naładujesz dzięki dołączonemu w zestawie przewodowi USB za pomocą dowolnej ładowarki sieciowej lub powerbanka co sprawia, że możesz ją mieć zawsze przy sobie. Dwugodzinny cykl ładowania wystarcza na 45 minut ciągłej pracy urządzenia.

Urządzenie wykonane jest z najwyższej jakości, trwałych, ale jednocześnie lekkich materiałów, dzięki czemu praca z nim jest szybka, ława i przyjemna. Podczas pracy obrotowej ostrzy, urządzenie wytwarza podciśnienie zasysające odcinane zmechacenia, pozbywając się ich szybko i skutecznie.

Specyfikacja techniczna
Model produktu DEM-MQ813W
Materiał ABS, PC, stal nierdzewna
Napięcie znamionowe 3,7 V
Moc znamionowa 3 W
Napięcie ładowania 5,0 V
Prąd ładowania ≤ 350 mA
Hałas < 75dB
Wymiary 192 x 75 x 70 mm
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ