Suszarka do butów Deerma HX10
Deerma HX 10
Wielofunkcyjna suszarka do butów
  • Suche buty zapewniają wygodę noszenia
  • 100 mg ozonu na godzinę
  • Stopień dezynfekcji 99,9%
  • Stała temperatura 64 stopni Celsjusza
  • Wylot powietrza w kształcie litery U
2 w 1 | Wielofunkcyjne suszenie i ogrzewanie

Ceramiczny generator ozonu wewnątrz suszarki do butów wytwarza dużą ilość ozonu na dużej powierzchni, równomiernie infiltrując każde pojedyncze włókno w bucie utleniając się i rozkładając czynnik zapachowy oraz hamując wzrost grzybów.
Stopy mają tendencję do pocenia się. Pot nie jest czystą wodą, w jego składzie znaleźć możemy substancje takie jak mocznik czy kwas mlekowy, które powodują namnażanie się bakterii, a w efekcie powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Stała temperatura | Szybko pozbądź się wilgoci i utrzymuj buty suchymi

Grzyby i drożdżaki rozwijają się w ciepłym i wilgotnym środowisku, powodując powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Suszarka do butów Deerma HX10 usuwa wilgoć i neutralizuje warunki bytowania grzybów oraz bakterii osuszając powietrze i wnętrze butów co czyni je suchymi i miękkimi oraz zapewnia długotrwały efekt antybakteryjny.

Ochrona ozonem | Stwórz zdrowe środowisko dla swoich butów.

Wylot powietrza w kształcie litery U, pozwala na suszenie dwóch par butów jednocześnie.
Nie musisz już czekać by ubrać wysuszone buty, gdyż gorące powietrze ulotni się z nich po zaledwie 15 sekundach, co skraca łączny czas suszenia.

Różne tryby, różne schematy suszenia, dla różnych rodzajów butów

Dzięki możliwości wybrania spośród kilku dostępnych trybów suszenia, suszarka sprawdzi się z wieloma różnymi rodzajami butów i uczyni życie wygodniejszym.

Suszarka do butów Deerma HX10 Suszarka do butów Deerma HX10 szuszy dwa różne buty jednocześnie Schemat przepływu powietrza w suszarce Deerma HX 10.
Wąż teleskopowy

Urządzenie wyposażone jest w wąż, który możesz rozciągnąć do 27 centymetrów, dzięki czemu dysza susząca umieszczona może być głęboko we wnętrzu większości rodzajów obuwia, co zapewnia skuteczniejsze, szybsze i bardziej efektywne suszenie.

Nie tylko do suszenia butów, ale także do ogrzania

Suszarka może być wykorzystana nie tylko do suszenia obuwia. Dzięki jej budowie, możesz ją wykorzystać także do osuszania odzieży.
Suszenie i osuszanie | Zimno i ciepło | Suszenie ubrań | Skuteczny bakteriostatycznie

Odchylany korpus zmniejsza środek ciężkości

Buty mają różną wysokość i wagę, co podczas suszenia może stwarzać pewne problemy. Dlatego korpus suszarki Deerma został wyposażony w ukryte wsporniki, które przesuwają środek ciężkości urządzenia i pozwalają na bezpieczne suszenie praktycznie każdego modelu butów.
Wylot powietrza w kształcie litery „U” pozwala na odpowiedni obieg ciepłego powietrza w zakresie 360 stopni, by uczynić suszenie maksymalnie wydajnym, skutecznym i efektywnym.

Wbudowany wyłącznik czasowy

Wbudowany w urządzenie wyłącznik czasowy pozwala na automatyczne wyłączenie urządzenia po upływie 30, 60, 120 lub 180 minut, podnosząc bezpieczeństwo jego używania.

Równomierny, 15-sekundowy nawiew

Sprzęt może zostać włączony, by w czasie krótszym niż 15 sekund wytworzył strumień ciepłego, łagodnego powietrza równomiernie ocieplając i eliminując chłód.

Potrójny poziom zabezpieczeń

Wbudowany regulator ściśle kontroluje temperaturę wewnątrz urządzenia. Jednocześnie bezpiecznik zabezpiecza przed możliwością jego przegrzania, dzięki czemu korzystanie z suszarki jest bezpieczne. Po zakończeniu cyklu suszenia, dół obudowy jest schładzany, dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa i ograniczenia ryzyka poparzeń.

4 tryby suszenia

Suszarka pozwala na wybór spośród czterech trybów pracy: trybu standardowego, do butów skórzanych, słabego nadmuchu i ozonowania, aby jak najlepiej dostosować moc i temperaturę do suszonego rodzaju obuwia i zapobiec możliwości jego uszkodzenia.

Specyfikacja techniczna
Materiał wykonania ABS
Napięcie znamionowe 220 V
Moc znamionowa 235 W
Sposób obsługi Przycisk
Waga 1.20 kg
Wymiary 211 x 280 mm
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ