urządzenie parowe Deerma ZQ 600
Deerma HS 007
przenośna parownica do ubrań
  • Łatwa w przechowywaniu i transporcie
  • Gotowa do pracy w 10 sekund
  • Prasuje i sterylizuje tkaniny
  • Możliwość prasowania w pionie i w poziomie

Lekka, przenośna parownica do ubrań pozwala szybko wyprasować pogniecione ubrania. Z uwagi na niską wagę i niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się w podróży, ale i w domu.

Para wodna o temperaturze 160 stopni Celsjusza najpierw zmiękcza włókna, a następnie w kontakcie z aluminiową stopą nagrzewającą się podczas wyrzutu pary prostuje zagniecenia na tkaninie sprawiając jednocześnie, że prasowanie jest szybkie i skuteczne. Wysoka temperatura pary jednocześnie sterylizuje ubrania i pozbawia ich ewentualnych niechcianych zapachów, dzięki czemu nawet już noszone rzeczy wyglądają jak świeżo wyprane… i wyprasowane.

W zestawie wraz z urządzeniem otrzymujesz nakładaną szczotkę oraz miarkę do wody, a wszystko zapakowane w eleganckie etui, idealne do przechowywania urządzenia.

parownica Deerma HS 007 paruje wiszący płaszcz parownica Deerma HS 007 trzymana na ręce wyjmowanie zbiornika z parownicy Deerma HS 007

Specjalna konstrukcja pozwala na używanie żelazka zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać duży wyrzut pary bez względu na kąt prasowania. Zastosowanie systemu cyrkulacji znacząco poprawia wydajność parownicy, a dzięki rozproszeniu i zmniejszeniu cząsteczek para jest niemal sucha, dzięki czemu zrobienie mokrych plam na prasowanych tkaninach jest praktycznie niemożliwe.

Podczas prasowania używaj nakładki ze szczotką czyszczącą, która zbierze sierść, włosy czy drobne paprochy, a następnie wyprasuje tkaninę.

Budowa parownicy pozwala na dostosowanie kąta prasowania do naszych potrzeb i preferencji. Umożliwia nie tylko prasowanie pionowe czy pod kątem 45 stopni, ale także w poziomie, np. na desce do prasowania.

Podwójne zabezpieczenie termostatu i bezpiecznika termicznego znacząco ograniczają ryzyko poparzenia się, wykrywając niebezpieczeństwo o krok wcześniej. Dzięki temu parownica wyłączy się automatycznie gdy jej temperatura będzie zbyt wysoka.

Złożona parownica ma zaledwie 15 cm długości, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i można ją zabrać wszędzie, nawet jeśli nasz bagaż jest niewielki.

Specyfikacja techniczna
Moc 800 W
Pojemność zbiornika na wodę 80 ml
Napięcie znamionowe 220V ~ 50 Hz
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ