nawilżacz powietrza Deerma F 600
Deerma F 600
ultradźwiękowy nawilżacz powietrza
  • Antybakteryjny
  • System oczyszczający wodę
  • Inteligentny, czuły panel dotykowy

Nawilżacz powietrza o wysokiej wydajności, idealny do pomieszczeń o powierzchni do 40 metrów. Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę nie wymaga częstego uzupełniania, a jedno napełnienie zapewnia nawet do 15 godzin nieprzerwanej pracy.

Inteligentny panel dotykowy z wyświetlaczem, nie tylko ułatwia wybranie trybu pracy urządzenia, ale też pokazuje temperaturę powietrza w czasie rzeczywistym. Dodatkowo panel cechuje się wysoką czułością na dotyk i szybką reakcją na poziomie 0,01 sekundy. Miękkie podświetlenie ekranu nie oślepia i jest wysoce komfortowe dla oczu.

Zbiornik na wodę, dzięki specjalnej powłoce zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i zanieczyszczeń, zapewniając odpowiedni poziom czystości rozprowadzanej pary wodnej. Ponadto, wykorzystanie jonów srebra, pozwala na maksymalny stopień oczyszczenia wody przed jej rozpyleniem.

Dzięki dużej pojemności (5 litrów) urządzenie może pracować nawet do 15 godzin, przy maksymalnej dystrybucji mgiełki. Ponadto urządzenie wyposażone jest w system bezpieczeństwa automatycznie odcinający zasilanie, gdy zbiornik będzie pusty.

Nawilżacz Deerma F 600 na stoliku nawilżacza Deerma f 600 nawilżacza Deerma f 600 rozpyla wodną mgiełkę

Urządzenie pozwala na dostosowanie mocy dystrybuowanej mgiełki w zależności od preferencji i warunków otoczenia, spośród trzech dostępnych mocy.

Nawilżacz wyposażony jest w timer, dzięki któremu możesz ustawić kiedy urządzenie ma się wyłączyć, w zakresie 1-12 godzin. Ponadto ekran pozwala na ustawienie trybu nocnego, podczas którego na urządzeniu nie jest wyświetlana temperatura otoczenia, by nie zakłócać Twojego snu.

Dzięki wbudowanej rączce, ukrytej pod przykrywą urządzenia, możesz w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób przenosić zbiornik na wodę, aby go uzupełnić lub umyć.

Specjalnie skonstruowana turbina rozprasza mgiełkę wodną z wydajnością do 300 ml/h, zapewniając optymalny poziom nawilżenia powietrza. Ponadto urządzenie pomimo wysokiej wydajności pracy, jest niezwykle ciche, nie przekraczając 36 decybeli.

Konstrukcja przypominająca latarnię morską, dzięki podniesionej pozycji względem całego urządzenia, pozwala na jeszcze skuteczniejsze rozpraszanie mgły wodnej w promieniu 360 stopni. Nowoczesny, minimalistyczny design, utrzymany w stonowanych kolorach sprawia, że nawilżacz Deerma będzie pasował do każdego wnętrza. Obudowa wykonana z trwałego tworzywa sztucznego ABS nie tylko zapewni ładny wygląd urządzenia i jego pełną funkcjonalność na długie lata. Jej wysoka gładkość jest niezwykle łatwa w utrzymaniu obudowy w czystości.

Specyfikacja techniczna
Moc 25W
Napięcie wejściowe 220V ~ 50 Hz
Pojemność zbiornika na wodę 5 l
Wydajność 280 ml/h (+/- 10%)
Poziom głośności maks. 36 dB
Wymiary 20,8 x 20,8 x 31,5 cm
Waga 1500 g
Materiał wykonania ABS / PC
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ