nawilżacz powietrza Deerma F 500
Deerma F 500
ultradźwiękowy nawilżacz powietrza
  • Antybakteryjny
  • System oczyszczający wodę
  • Możliwość zmiany koloru podświetlenia

Duży nawilżacz o wysokiej wydajności, idealny do pomieszczeń o powierzchni do 40 metrów. Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę nie wymaga częstego uzupełniania, a jedno napełnienie zapewnia nawet do 17 godzin nawilżania.

Zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów, dzięki specjalnej powłoce zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i zanieczyszczeń, zapewniając odpowiedni poziom czystości dystrybuowanej pary wodnej. Ponadto wykorzystanie jonów srebra pozwala na maksymalny stopień oczyszczenia wody przed jej rozpyleniem.

nawilżacza Deerma f 500 rozpyla wodną mgiełkę nawilżacza Deerma f 500 rozpyla wodną mgiełkę nawilżacza Deerma f 500 rozpyla wodną mgiełkę

Konstrukcja przypominająca latarnię morską, dzięki podniesionej pozycji względem całego urządzenia, pozwala na jeszcze skuteczniejsze rozpraszanie mgły wodnej w promieniu 360 stopni.

Zastosowanie intuicyjnego systemu zmiany koloru światła na pokrętle pozwala natychmiast zauważyć kiedy w urządzeniu kończy się woda, aby podnieść poziom bezpieczeństwa i zapewnić nieprzerwane nawilżanie pomieszczeń. W trybie nawilżania pokrętło podświetlone jest światłem niebieskim, podczas gdy informując o konieczności uzupełnienia wody zmienia się na czerwone. Umieszczone w obudowie okienko także pozwala na stałą kontrolę poziomu wody.

Specjalnie skonstruowana turbina rozprasza mgiełkę wodną z wydajnością do 350 ml/h, zapewniając optymalny poziom nawilżenia powietrza. Ponadto urządzenie pomimo wysokiej wydajności pracy, jest niezwykle ciche, nie przekraczając 36 decybeli.

Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, utrzymane w stonowanych kolorach sprawia, że nawilżacz Deerma będzie pasował do każdego wnętrza. Obudowa wykonana z trwałego tworzywa sztucznego ABS nie tylko zapewnia ładny wygląd urządzenia i jego pełną funkcjonalność na długie lata. Jej wysoka gładkość jest niezwykle łatwa w utrzymaniu obudowy w czystości.

Specyfikacja techniczna
Moc 25W
Napięcie wejściowe 220V ~ 50 Hz
Pojemność zbiornika na wodę 5 l
Wydajność 280 ml/h (+/- 10%)
Poziom głośności maks. 36 dB
Wymiary 20,8 x 20,8 x 31,5 cm
Waga 1500 g
Materiał wykonania ABS / PC
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ