nawilżacz powietrza Deerma F 300
Deerma F 300
nawilżacz powietrza
  • Dyfuzor mgiełki regulowany w zakresie 360 stopni
  • Obudowa odporna na korozję i wysoką temperaturę
  • Konstrukcja pozwalająca na dodawanie owoców i olejków eterycznych

Latem za sprawą klimatyzacji, a zimą z powodu ogrzewania, powietrze w pomieszczeniach może się przesuszać, co może prowadzić do przeziębień, chorób , przesuszenia błon śluzowych czy spojówek. Deerma F300 to niewielkich rozmiarów nawilżacz powietrza, o nowoczesnej konstrukcji i estetycznym wyglądzie, dzięki którym będzie pasował do każdego pomieszczenia.

Wygodna obudowa pozwala na dolewanie wody bezpośrednio w miejscu, gdzie urządzenie jest ustawione, bez ryzyka zalania wodą wszystkiego wokół. Konstrukcja pozwala również na dodawanie do wody płatków kwiatów, olejków eterycznych czy świeżych owoców, by nie tylko nawilżyć powietrze, ale także nadać mu pięknego zapachu.

nawilżacza Deerma f 300 umila nam sen nawilżacza Deerma f 300 rozpyla wodną mgiełkę płatki kwiatów pływają w pojemniku nawilżacza powietrza Deerma f 300

Urządzenie rozpyla wodę, skondensowaną, delikatną mgiełką, zapewniającą wysoki poziom nawilżenia powietrza jednocześnie zapobiegając uszkodzeniom mebli i innych rzeczy w naszym domu.

Urządzenie wyposażone jest w pokrętło, które pozwala na płynną regulację mocy wydobywającej się nawilżającej mgiełki, dzięki czemu bez problemu dostosujesz ją do panujących warunków.

Nawilżacz Deerma wyposażony jest także w czujnik poziomu wody. Gdy poziom wody będzie zbyt niski, urządzenie automatycznie wyłączy się, by zapobiec jego uszkodzeniu, a Tobie pozwoli spać spokojnie. Ponadto specjalna podziałka pozwala także zapobiegać nalaniu zbyt dużej ilości wody, co poprawia skuteczność i jakość działania urządzenia.

Liczne certyfikaty potwierdzają niezawodność nawilżacza Deerma, dzięki czemu masz pewność, że w Twoje ręce trafiło urządzenie najwyższej jakości.

Specyfikacja techniczna
Moc 25 W
Napięcie wejściowe 220V ~ 50 Hz
Pojemność zbiornika na wodę 2,5 l
Wymiary 20 x 20 x 22,4 cm
Waga 1500 g
Materiał wykonania ABS / PP
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ