odkurzacz Deerma cm 800
Deerma CM 810
odkurzacz do roztoczy
  • Wbudowana lampa UV
  • Gorące powietrze o temperaturze 50oC
  • Drgania o wysokiej częstotliwości
  • Duża moc ssąca

Dzięki użyciu wibracji fototermicznej, za pomocą jednego guzika, pozbędziesz się roztoczy. Urządzenie łącząc światło ultrafioletowe, wysoką temperaturę, drgania o wysokiej częstotliwości i dużą moc ssania pozwala skutecznie pozbyć się roztoczy, kurzu i innych zanieczyszczeń w głąb aż 4 warstw materaca.

Kwarcowa lampa ultrafioletowa emitująca światło o długości 253,7 nm skutecznie usuwa nie tylko osobniki dorosłe, ale także jaja roztoczy kurzu ze skutecznością 99,9%. Ponadto światło ultrafioletowe wykazuje właściwości wiruso- i bakteriobójcze, jeszcze bardziej podnosząc czystość i higienę naszego materaca.

odkurzanie łóżeczka dziecięcego odkurzaczem Deerma cm 800 odkurzacz Deerma cm 800 - schemat działania odkurzanie poduszki odkurzaczem Deerma cm 800

Gorące powietrze o temperaturze 50 st. C przenika przez wierzchnie pokrycie materaca w jego głębsze warstwy, jeszcze skuteczniej eliminując roztocza.

Drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę i wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa pozwalają dogłębnie oczyścić materac, pozostawiając go czystym i świeżym.

Dzięki podwójnej warstwie filtrującej i filtrowi HEPA, urządzenie nie tylko czyści materac, ale także oczyszcza powietrze zapewniając jeszcze spokojniejszy i zdrowszy sen każdego dnia.

Specjalne zabezpieczenie uruchamiające lampę UV tylko w kontakcie urządzenia z płaską powierzchnią (np. materaca) zapewnia bezpieczeństwo dla oczu i zapobiega ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe.

Obudowa wykonana z trwałych materiałów gwarantuje długą żywotność urządzenia, a specjalna konstrukcja zapewnia nie tylko jego wysoką skuteczność, ale też bezpieczeństwo. Umieszczone po obu stronach obudowy kratki zapobiegają przegrzewaniu się urządzenia, a pojemnik na zanieczyszczenia pozwala na łatwe ich usunięcie i jego umycie.

Specyfikacja techniczna
Siła ssania 13000 Pa
Moc 450 W
Napięcie wejściowe 220V ~ 50 Hz
Pojemność pojemnika na kurz 0,5 l
Poziom głośności maks. 78 dB
Długość przewodu zasilającego 4,5 m
Waga 1450 g
Wymiary 35,5 x 23,2 x 16,5 cm
Materiał wykonania ABS / PP
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ